Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Konteinerių gabenimas

 


         

 

MŪSŲ ĮMONĖ VYKDO KROVINIŲ GABENIMĄ JŪRINIAIS KONTEINERIAIS IŠ KINIJOS, PIETŲ  KORĖJOS, JAV IR KITŲ ŠALIŲ Į KLAIPĖDOS JŪRŲ UOSTĄ IR TOLIAU SAUSUMOS TRANSPORTU SAVO KLIENTAMS RUSIJOJE IR KITOSE NSV ŠALYSE.

PER SAVO AGENTUS KLAIPĖDOS UOSTE GREITAI IR KVALIFIKUOTAI SUTVARKOME VISUS MUITINĖS FORMALUMUS IR PARUOŠIAME VISUS REIKALINGUS DOKUMENTUS, KAS LEIDŽIA ORGANIZUOTI GREITĄ KONTEINERIŲ IŠVEŽIMĄ MŪSŲ KLIENTAMS.

ILGAMETIS BENDRADARBIAVIMAS SU TRANSPORTO ĮMONĖMIS, GABENANČIOMIS KONTEINERIUS SAUSUMOS TRANSPORTU, LEIDŽIA LAIKU PATEIKTI REIKALINGĄ TRANSPORTĄ Į PAKROVIMĄ UOSTE IR OPERATYVIAI NUGABENTI KONTEINERIUS UŽSAKOVUI.

ŠIOJE SRITYJE DIRBAME NUO 2002 METŲ. PER ŠĮ LAIKOTARPĮ MŪSŲ KLIENTAMS SĖKMINGAI PRISTATYTA VIRŠ 1.000 KONTEINERIŲ, TAME TARPE IR SU NEGABARITINIAIS KROVINIAIS. GLAUDUS IR ILGALAIKIS BENDRADARBIAVIMAS SU MŪSŲ AGENTAIS KLAIPĖDOS JŪRŲ UOSTE IR SAUSUMOS TRANSPORTO KOMPANIJOMIS LEIDŽIA PASIEKTI EFEKTYVŲ IR OPERATYVŲ KONTEINERIŲ PRISTATYMĄ Į KLAIPĖDOS JŪRŲ UOSTĄ IR TOLIAU AUTOTRANSPORTU MŪSŲ KLIENTAMS RUSIJOJE, OPTIMALIOMIS KAINOMIS.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti