Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Apie įmonę

 

         

                                  
                                            

               

 

               

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ “LAPINEDA GV” ĮKURTA 2002 METAIS. ĮMONĖ SĖKMINGAI DIRBA TARPTAUTINIŲ KROVINIŲ GABENIMO RINKOJE. PER 13 VEIKLOS METŲ ĮMONĖ ĮGIJO DIDELĘ DARBO PATIRTĮ, KAS LEIDŽIA JAI SAVO PASLAUGAS TEIKTI KVALIFIKUOTAI BEI KONKURENCINGOMIS KAINOMIS.

MŪSŲ ĮMONĖ ĮSIKŪRUSI MUITINĖS SANDĖLIO UAB“PREMUITA” ADMINISTRACINIAME PASTATE, TODĖL VISUS, SU MUITINĖS FORMALUMAIS SUSIJUSIUS KLAUSIMUS, PREKIŲ IŠKROVIMO IR PAKROVIMO, SANDĖLIAVIMO, DOKUMENTŲ TVARKYMO IR KITUS DARBUS, MES GALIME SPRĘSTI ITIN GREITAI IR KVALIFIKUOTAI .

UAB “LAPINEDA GV” KOLEKTYVAS TAIP PAT BENDRADARBIAUJA SU KITAIS MUITINĖS SANDĖLIAIS, MUITINĖS TARPININKAIS KLAIPĖDOS JŪRŲ UOSTE, TRANSPORTO EKSPEDICIJŲ KOMPANIJOMIS EUROPOJE IR LIETUVOJE BEI SU TARPTAUTINIŲ KROVINIŲ GABENIMO ĮMONĖMIS.

 KLIENTO PAGEIDAVIMU GALIME PASIŪLYTI KVALIFIKUOTĄ IR OPERATYVŲ PREKIŲ MUITO PROCEDŪRŲ ATLIKIMĄ MASKVOS TERMINALE, SU KURIUO JAU 12 METŲ SĖKMINGAI BENDRADARBIAUJAME.


 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti